Temiz Su Projesi

Yerel Toplulukların Güçlendirilmesi

Su, her canlı için gereklidir ve kıyafet üretiminin önemli bir parçasıdır. Suyu kullanmayı bırakamayız, ancak daha azını kullanabiliriz ve bu arada başkalarının suya erişmesine yardımcı olabiliriz.

 

 

Bu nedenle, küresel su krizini sona erdirme ortağımız Jon Rose ve Waves For Water ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Birlikte bürokrasiyi aşıyor ve dünyanın her yerinden insanlara yardım ediyoruz. Her yeni bir su odaklı proje gerçekleştiğinde bu sayfayı güncelleyeceğiz, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.

Liberya'daki Kuyuların Restorasyonu

İhtiyacı olan toplulukların temiz suya erişmesine yardımcı olma taahhüdümüzün bir parçası olarak, Jon ve ekibini, arkadaş ve insani yardım görevlisi Dr. Kimmie Weeks ile çalışmaya devam etmeleri için Monrovia, Liberya'ya gönderdik. Birlikte düzinelerce bozuk su kuyusunu düzelttik, filtreleme sistemleri uyguladık ve bunların bakımı için yerel liderleri eğiterek 100.000'den fazla insanın uzun vadeli temiz su erişimini güvence altına aldık.

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

“Bir kuyu bağışlamak, oradaki 1.500'den 4.000'e kadar insanı etkiler ve ölmelerini engeller. Daha büyük bir çağrı düşünemezdim. " - Dr. Kimmie Weeks