YENİ CASUAL GİYİM KILAVUZU

İŞ YERİNDE SMART GİYİNMEK İÇİN TAKIM ELBİSEYE İHTİYACIN YOK

#YOUDONTNEEDASUIT

CASUAL GİYİM KILAVUZUMUZLA KENDİ OFİS STİLİNİZİ BULUN

CUMA GÜNLERİ 'RAHAT CUMA'YA DÖNÜŞTÜĞÜNDE

Sihir değildi. Biziz: Dockers®, Amerika’nın her noktasındaki 25.000 İK müdürüne sekiz sayfadan oluşan “İşyerinde Rahat Giyim Kılavuzunu” gönderdi ve onlara, çalışanlarına ilk adım olarak sadece Cuma günlerinde takım elbiselerini chino ile değiştirmelerini önererek Serbest Cuma hareketini başlattı. Sihir değildi. Biziz: Dockers®, Amerika’nın her noktasındaki 25.000 İK müdürüne sekiz sayfadan oluşan “İşyerinde Rahat Giyim Kılavuzunu” gönderdi ve onlara, çalışanlarına ilk adım olarak sadece Cuma günlerinde takım elbiselerini chino ile değiştirmelerini önererek Serbest Cuma hareketini başlattı.

Casual smart görünümünüzü instagramda bizimle paylaşın. #YOUDONTNEEDASUIT

Banner

CASUAL GÖRÜNÜMÜN ÜÇ ÇEŞİDİ

CASUAL

Rahat giyim stillerini ve çok yönlülüğünü keşfedin

Banner

RELAXED CASUAL

Ofiste önünüzde uzun bir gün var.Ofis dışında önemli toplantıların veya randevuların olmadığı bir iş gününde rahatça çalışın.

Banner

SMART CASUAL

Aşırıya kaçmadan şık görünün. Beklenmedik bir toplantının ortaya çıkabileceği ve şık gözükmenizin gerekebileceği bu gibi günler için hazırlıklı olun.

Banner

BUSINESS CASUAL

Şimdi kendini ifade etme zamanı. Bir iş yemeği, büyük bir toplantı veya bir sunum daha resmi giyinmeniz gerekecek durumlar yaratabilir. Ama hala takım elbiseye ihtiyacın yok.

TEK KURAL, KURALLARI SENİN KOYMAN

Sadece yardım etmek istiyoruz.Doğamız gereği mücadeleciyiz ve kuralları takip etmek istemiyoruz, peki siz neden takip edesiniz? Kararlarınız hakkında kendinize güvenin. Birleştirin. Deneyin. Değiştirin.Ve her şeyin de ötesinde: keyfini çıkarın.