Dockers® + Waves For Water

Su, tüm canlılar için en temel ihtiyaç olduğu gibi kıyafetlerimizi yaparken de ona ihtiyaç duyuyoruz. Su tüketimimizi sıfırlayamayız belki ama azaltabiliriz. Ve böylece etkimizi hafifletebiliriz. İşte bu yüzden küresel su krizini önlemek için çalışan bir sivil toplum kuruluşu olan Waves For Water ile iş birliğimizi başlattık. Birlikte su kaynaklarımızdaki azalmaya dikkat çekiyoruz. Ve sizin aldığınız her su filtresi için biz de $50,000'a kadar bağışta bulunacağız.

WAVESFORWATER.ORG ÜZERİNDEN SU FİLTRESİ BAĞIŞLAYIN
Sevdiğin İşi Yap & Dünyaya Yardım Et

"Yardımseverlik benim için sadece yardım etmenin ötesinde bir hayat tarzı"

Jon Rose, daha ilk günden itibaren oldukça yetenekli bir sörfçüydü. Gençlik yıllarını dünya çapında yarışmalara katılıp dalgaların peşinde koşarak geçirdi. Profesyonel sörf hayatı sona yaklaşırken, bu seyahatlerinde yerel halklara daha fazla yardımcı olmaya başladı. Bu tarz seyahatlerinin birinde gittiği şehir 7.6 büyüklüğünde bir depremle sarsıldı. Rose, bulunduğu bölgede derhal yerel Kızıl Haç şubesiyle çalışmaya ve yardımcı olmaya başladı. İşte bu noktada Waves For Water'ı kurmaya karar verdi. İnsanlara yardımseverliğin ne kadar harika olduğunu göstermek istiyordu.

Waves For Water Hakkında
Temiz Su, İhtiyaç Duyulan Her Yerde

Waves For Water, dünya çapında gelişmekte olan ülkelerin temiz suya kavuşması için çalışan bir yardım örgütüdür. Waves For Water, yerel ağlar ile ortak çalışarak taşınabilir su filtrasyon sistemleri ya da yağmur suyu toplama yöntemleri gibi uzun dönemli sürdürülebilir su programları üzerinde çalışır. Özel geliştirdikleri yöntemler sayesinde bürokrasiye takılmadan maksimum etkiyi yaratmaktadırlar. Kuruluşlarından bu yana 3.75 milyon insanın hayatlarını iyileştirmiştir.

Biz Waves For Water İçin Ne Yapıyoruz

Küresel su krizi çok katmanlı bir sorun. Ancak birlikte çalışarak iki ana noktada ilerleme kaydedebiliriz. Su tüketimi ve su azlığı sebebiyle etkilenen yerel halklara yardımcı olmak.

Geçtiğimiz on yılda Dockers® ve Waves For Water olarak kendi yöntemlerimizle bu soruna çözüm getirmeye çalıştık. Biz su tüketimimizi azaltmamızı sağlyan teknikler geliştirirken Waves For Water yerel halkların temiz suya erişimlerinin artmasını sağlayacak projeleri hayata geçirdi. Şimdi güçlerimizi birleştirerek sorunun her iki tarafına da çözüm olmaya çalışıyoruz. Biz kendi yarattığımız etkiyi minimize etmek için hazırız. Waves For Water ise yardımlarını maksimum seviyeye çıkartmak için hazır.

Siz De Yardımın Bir Parçası Olun

Waves For Water'ın en gözde filtresi olan Sawyer Point ONE Filtrasyon sistemi şu an piyasadaki en hızlı, en kolay ve en az masraflı temiz su filterlerinden birisi. Bu filtreler birkaç dakika içinde kurulduğu gibi birçok farklı kaynaktan gelen suyu da arıtarak bir ailenin tüm temiz su ihtiyacını tek başına karşılayabiliyor. Sadece sizin birer filtre bağışlamanızı istemiyoruz, biz de bu sürece dahil oluyoruz. Bağışladığınız her bir filtre için Dockers® karşılığında $50,000'a kadar bağışta bulunacak. Ekim ayı itibarıyla aldığınız ürünlerin tutarını yukarı yuvarlayarak aradaki farkı Waves For Water'a bağışlayabileceksiniz.

Etkimizin tamamını yok edemeyiz. Ancak elimizden geleni yaparak ve çok çalışarak daha sürdürülebilir bir gelecek inşa edebiliriz.

Gerçekler

Waves For Water 45'ten Fazla Ülkede Suya Erişim Noktasında Çalışmalar Yürütüyor

3.75 Milyon İnsanın Hayatını İyileştirdiler ve Çalışmaya Devam Ediyorlar

Point ONE Filtrasyon Sistemleri Temiz Suya Erişim İçin Kullanılabilen En Hızlı ve En Kolay Portatif Üründür

Her Bir Filtrasyon Sistemi Küçük Bir Köyün Su İhtiyacını Günde Birkaç Liraya Karşılar

Nasıl Filtre Bağışlarsınız

MVP Point ONE Filtrasyon Sistemi Bağışlayın

Biz de karşılğında bir tane bağışlayalım ve $50,000'a kadar devam edelim.