• YENİ ÜYEYE ÖZEL İLK ALIŞVERİŞTE
    %15 İNDİRİM
  • 250 tl ve üzeri alışverişlerde

    ÜCRETSİZ KARGO

Teslimat Politikası | Dockers®

Teslimat Politikası | Dockers®

KARGO & TAŞIMA ÜCRETLERİ


Dockers online alışveriş sitesi üzerinden yapacağınız alışverişleriniz için iki farklı teslimat yönteminden birini seçebilirsiniz. Siparişleriniz Türkiye genelinde Yurtiçi Kargo firması ile standart teslimat süreci içerisinde gönderilecektir.


Siparişinizi aynı gün teslim almak istiyorsanız sitemizde yer alan Hızlı Teslimat seçeneğini de kullanabilirsiniz. Hızlı Teslimat sitemiz üzerinde sunulan ek bir hizmet olduğu için farklı bir hizmet bedeli söz konusu olacaktır. Hızlı Teslimat ile satın aldığınız ürünlerin iade edilmesi durumunda teslimat bedeli tarafınıza iade edilmeyecektir.


Teslimat ücretlerimizi aşağıdaki tablo üzerinden inceleyebilirsiniz:

 
TESLİMAT BÖLGESİ TESLİMAT TİPİ TESLİMAT SÜRELERİ TESLİMAT ÜCRETİ

TÜRKİYE GENELİ

Standart Teslimat (Yurtiçi Kargo)

2-5 İş Günü

9,99 TL

İSTANBUL (Seçili Bölgeler)

Aynı Gün Hızlı Teslimat

Saat 12:00'a kadar verilen siparişler aynı gün, saat 12:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün.

19,90 TL

 

 

Kurallar ve Sınırlamalar:


- Sitemiz üzerinden saat 15:00’a kadar vermiş olduğunuz siparişiniz aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilecektir.
 
- Siparişiniz için Hızlı Teslimat seçeneğini ile saat 11:00’a kadar vermiş olduğunuz siparişleriniz Kurye Firmasının teslimat lokasyonları için yapmış olduğu planlamaya göre aynı gün içerisinde teslimat adresine teslim edilecektir. Saat 11:00 sonrası vermiş olduğunuz siparişleriniz ertesi gün teslimat adresinize teslim edilecektir. 
 
- Resmi tatil günlerinde verilen siparişleriniz bir sonraki iş günü kargo firmasına teslim edilecektir.
 
- Özel indirim günleri, kampanya günleri vb. özel günlerde siparişlerinizin kargo firmasına teslimi 5-6 iş gününü bulabilmektedir.
 
- Özel günler ve resmi tatil günlerinde siparişleriniz kargo firmasına bir sonraki iş gününde teslim edilecek şekilde planlama yapılacaktır.
 

FARKLI ADRESLERE TESLİMAT

Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adres ile siparişinizin faturasında yer alacak olan adresleriniz farklı olabilir. Bunun için teslimat adımında adres seçiminde hangi adresinizin fatura adresi olarak hangi adresinizin teslimat için kullanılacak olduğunu seçmeniz yeterli olacaktır.
 

Adreslerinizde değişiklik yapmak isterseniz 0850 333 63 86 nolu telefon numarası üzerinden müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişime geçebilir ve adres değişikliği talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 

Siparişinizin fatura adresi olarak firma bilgilerini kullanabilirsiniz. Ancak bu durumda firmanızın Vergi Dairesi, Vergi Numarası ve Firma Ünvanı gibi bilgileri Teslimat adımında adres formuna eklemeniz gerekecektir.
 

​Not : Firma adına fatura kestirmeniz durumunda, ürün iade ve değişim işlemlerinde firmanızın keseceği iade faturası gerekli olacaktır.

 

 

SİPARİŞİN İŞLENME SÜRESİ


Sitemiz üzerinden siparişinizi kredi kartı, Masterpass ya da BKM gibi ödeme yöntemlerinden birini kullanarak siparişinizi yarattığınızda, siparişiniz depo birimimize iletilecek ve ürününüz/ürünleriniz toplanmaya başlayacaktır.


Siparişinizi Havale ödeme yöntemi ile yarattığınızda siparişinizin ödemesinin banka hesaplarımıza gelip gelmediğinin kontrol edilmesi, ödemenin onaylanması durumunda da depo birimimize bilgi geçilerek siparişinizin toplanması sağlanacaktır. Banka birimi üzerinden yapılacak havale kontrolleri iş günü içerisinde yapılabilmekte ve ödemeniz onaylanmadan siparişinizin depo birimimiz üzerinden çıkışı gerçekleştirilememektedir.

 

 

TESLİMAT SORUNLARI


Ürünlerinizin teslimatında bir gecikme ya da teslim edilen ürünleriniz ile ilgili bir aksaklık olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerimiz üzerinden Müşteri Hizmetleri ekibimiz ile mutlaka iletişime geçmenizi öneririz.


Ekibimiz yaşanan aksaklıkla ilgili olarak sizleri bilgilendirecek ve siparişinizi sağlıklı bir şekilde teslim alabilmeniz için gereken düzenlemeleri gerçekleştireceklerdir.


Müşteri Hizmetleri ekibimize aşağıda ilettiğimiz telefon numarası ya da iletişim sayfamızda yer alan iletişim formumuz üzerinden ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri birimimiz yaşadığınız sorunları çözmek için Hafta İçi saat 09:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedirler.


Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 0850 333 63 86