• YENİ ÜYEYE ÖZEL İLK ALIŞVERİŞTE
    %15 İNDİRİM
  • 250 tl ve üzeri alışverişlerde

    ÜCRETSİZ KARGO

Kişisel Verilerle İlgili Açık Bilgilendirme | Dockers®

Kişisel Verilerle İlgili Açık Bilgilendirme | Dockers®

Levi Strauss & Co. (“LS&CO”) ve bağlı şirketleri (“LS&CO Grubu”) grup şirketlerinin bir parçası olan Dockers Türkiye'deki online marka mağazasını işletmekle birlikte, Levi Strauss & Co. (“LS&CO”) ve bağlı şirketleri (“LS&CO Grubu”) grup şirketleri adına (Dockers Türkiye’yi de kapsayacak şekilde) Levi Strauss & Co. (“LS&CO”) ve bağlı şirketleri (“LS&CO Grubu”) RND Yazılım ve E-Ticaret A.Ş vasıtasıyla verilerinizi burada belirtilen koşullarda toplamakta ve işlemektedir. RND Yazılım ve E-Ticaret A.Ş ise, online mağazaların işletilmesinden sorumlu veri işleyendir.


Dockers, RND vasıtasıyla, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili diğer yasalar kapsamında ve Gizlilik Bildirimi'ne uygun olarak kişisel bilgilerinizi işlemektedir. Kişisel bilgilerinizin kanun kapsamında ve mevzuat gereği işlenmesinin dışında, kişisel bilgileriniz aşağıda listelenen hizmetlerin kullanımına uygun olarak işlenecektir:
 
- Benzer ürün ve hizmetler hakkında size gönderilen diğer belgeler, bilgilendirici e-postalar, bültenler göndermek
 
- Ürün veya hizmet sonrasında geri bildiriminizi istemek için sizinle iletişime geçmek
 
- Yarım kalmış satış işlemi durumunda size bir hatırlatma göndereceğiz. Bu bildirimlerdeki aboneliğinizi her zaman derhal iptal edebilirsiniz. E-postadaki veya başka bir mesajdaki bağlantıya tıkladığınızda ücret alınmaz.

- Normal (elektronik olmayan) posta, e-posta, SMS, telefon veya diğer elektronik araçlarla pazarlama, reklam ve kamuoyu yoklaması amaçlarıyla sizinle iletişime geçmek. Dockers ürünleriyle alakalı bilgi, e-ticaret faaliyetleri, özel teklifler, promosyonlarla birlikte yerel mağaza açılışları, faaliyetleri veya spor etkinlikleri bilgilendirmesi. Sizinle, size özel ilgimizden kaynaklanan bilgilerle iletişim kurabilmek için bizimle olan genel etkileşiminiz birleştirilecek, analiz edilecek ve kullanılacaktır. (Bunlarla kısıtlı kalmamak üzere, örneğin, e-mağazalardaki alışveriş davranışınız, Dockers yapı mağazalarında, sadakat programlarını kullanımınız, ürünleri değerlendirme ve incelemeleriniz, müşteri hizmetlerimizle olan iletişim geçmişiniz, bülten tıklama veya açılış sonuçlarınız, internette gezinme davranışınız (web izleme), abone olduğunuz bülten türleri, promosyonlara veya etkinliklere katılımınız, mi coach ile etkileşimleriniz ve (mobil) uygulamalarınızın kullanımı)
 

Pazarlama, reklam ve/veya kamuoyu yoklaması amaçlarıyla iletişim bilgilerinizin Levi's içerisinde bulunan diğer şirketlere sağlanması "İtiraz etme hakkı" ve "Düzeltme talebinde bulunma hakkı" gibi haklarınız konusunda bilgi ve özellikle izninizi geri çekmek konusunda lütfen "Haklarınız" bölümüne göz atın.
- Müşteri memnuniyeti hakkında araştırma yapma,
- Başvuru ve şikayetlerinizi değerlendirme,
- Kimlik doğrulama prosedürlerini uygulama,
- Çalıştığımız kurum ve kuruluşların ve diğer bağlı şirketlerimizin hizmet sunumu.
- Üçüncü tarafları kullanabileceğimiz Kredi itibarınızı değerlendirmek amacıyla bilgilerinizi kullanma.

 
Verilerinizin yurtdışında ve/veya Levi Strauss & Co. (“LS&CO”) ve bağlı şirketleri (“LS&CO Grubu”) sunucularının veya veri tabanı depolama tesislerinin yurt dışında bulunabileceği ve diğer üçüncü taraf hizmet sağlayıcıları veya veri işlemcileri şirketlerine aktarılması.
 
Bu açık izni vererek, yurtdışı bilgilerinizin burada açıklandığı üzere aktarımını ve saklanmasını onaylar ve kabul edersiniz. Diğer bütün durumlarda bilgiler, kanunen iznimiz olmadığı sürece ön onayınız olmadan aktarılmayacaktır.
 
İşbu belgede kişisel verilerinizin alınan hizmetlerle ilgili kullanımını ve işlemini kabul ederek açık izni verirsiniz.